1. Dzisiaj po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Trwamy na modlitwie za naszymi zmarłymi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o radość nieba dla nich i miłosierdzie Boże. Pamiętajmy o zyskiwaniu odpustów.
  2. Jutro liturgiczne wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki śpiewu kościelnego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy chórzystów, scholę, kantorów, a po Mszy św. na dalsze śpiewanie do restauracji „U Stępnia”.
  3. We wtorekNowenna do św. Józefa,aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła. Zapraszamy Dzieci Maryi do adoracji  św. Józefa Oblubieńca NMP.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 16.30 prosimy Różę 50 św. Tadeusza Apostoła ( św. Faustyny ). W środę Różaniec wypominkowy będzie o 16.30 prowadzony przez Różę.
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.30. Zakończenie adoracji recytowaną Koronką do Bożego Miłosierdzia, Różaniec wypominkowy a potem Msza św. W sobotę zakończymy Różaniec wypominkowy.
  6. Za tydzień 1 Niedziela Adwentu. Już od dziś zaplanujmy religijne przeżywanie tego okresu. Będzie wystawiona Księga dobrowolnej abstynencji, Roraty, Spowiedź św., uczynki miłosierdzia co do duszy i względem ciała oraz inne dobre uczynki.
  7. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  8. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  9. Spotkania formacyjne: wtorek – klasy VIII o godz. 16.00 i kandydaci na ministrantów. Czwartek – schola oraz ministranci i lektorzy. W piątek – Dzieci Maryi.
  10. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość”. Niedziela o Cudownym medaliku i nowennie. „Gość” dzisiejszy jest z filmem o śląskim samarytaninie i tragicznych losach błogosławionego. A w „Małym Gościu” lampiony na roraty.
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Jana Kuczka.  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla jego duszy…

„Jezu, jesteś Królem.

Jezus, jesteś moim Królem ”.