1. Dzień Papieski, to nie tylko wspomnienie Jana Pawła II i Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia, żywego pomnika dla niego, ale to powracanie do ciągle aktualnego nauczania Wielkiego Rodaka – św. Jana Pawła. Msza św. popołudniowa w tygodniu o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do liczniejszego udziału we Mszy św. i nabożeństwie różańcowym.
  2. We wtorek  Nowenna do św. Józefa,aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła. Zapraszamy Dzieci Maryi do adoracji Pana Jezusa i św. Józefa.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 16.30 prosimy Różę 42 Świętych Aniołów Stróżów ( św. Maksymiliana ).
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia, Różaniec św. a potem Msza św.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  7. Spotkania formacyjne: poniedziałek – klasy VI;  wtorekklasy VIII ; środa – klasy VII. I spotkanie ministrantów i lektorów. Uczestniczymy we Mszy św. i nabożeństwie różańcowym. Dodatkowo klasy VII w środę o godz. 16.00 spotkanie formacyjne w salce katechetycznej. Czwartek – schola; piątek – Dzieci Maryi.
  8. Za tydzień przeżywać będziemy Dzień Papieski. Młodzież po Mszach św. będzie kwestować na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która będzie przeznaczona na stypendia dla młodzieży biednej ale zdolnej chcącej się uczyć. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Za tydzień składka na prace w parafii. Prosimy o 30 zł.
  9. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość”. Dzisiejszy numer Niedzieli podejmuje temat Różańca i pyta czy on zbawia? Są świadectwa ludzi świeckich na temat Kościoła. W „Gościu” o rozpoczynającym się w Rzymie Synodzie Biskupów. Jeszcze raz prosimy o zapisaniu w zakrystii chętnych do prenumeraty: „Mały Promyczek Dobra”; „Promyczek Dobra”; „Staś” czy „Mały Gość Niedzielny”.
  10. Dziękujemy za dary złożone dla Seminarium Duchownego w Przemyślu.
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Stanisława Banasia.  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla jego duszy…

„Dzieci, jak trudno wejść do Królestwa Bożego, tym,

którzy w dostatkach pokładają ufność”.