1. Dzisiaj po Sumie zmiana Tajemnic różańcowych. Zachęcamy i zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Bardzo mało uczestniczy dzieci. Uczmy dzieci tej pięknej, prostej Maryjnej modlitwy, prowadźmy ich do Kościoła a Maryja pomoże wam w ich wychowaniu. Od jutra Msza św. o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo różańcowe.
  2. We wtorek  Nowenna do św. Józefa,aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła. Zapraszamy Dzieci Maryi do adoracji Pana Jezusa i św. Józefa.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 16.30 prosimy Różę 41 MB św. Maksymiliana (Uzdrowienia Chorych ).
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia, Różaniec św. a potem Msza św. Będzie to pierwszy czwartek miesiąca, a więc modlitwy dziękczynne za dar Eucharystii i Kapłaństwa z prośbą o nowe, liczne święte powołania do służby w Kościele.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  7. Spotkania formacyjne:  wtorek – spotkanie dla kandydatów na ministrantów o godz. 16.15; środa – spotkanie ministrantów i lektorów po nabożeństwie; czwartek – schola o godz. 16.00. Również w czwartek zapraszamy dzieci klas III i ich rodziców na Eucharystię, podczas której dzieci otrzymają poświęcone różańce. W piątek – spotkanie dla rodziców dzieci klas IV po Nabożeństwie popołudniowym.
  8. Za tydzień przeżywać będziemy Dzień Papieski. Młodzież po Mszach św. będzie kwestować na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która będzie przeznaczona na stypendia dla młodzieży biednej ale zdolnej chcącej się uczyć. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  9. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość”. Dzisiejszy numer Niedzieli podejmuje temat wiary – jak ją dzisiaj pogłębić?. Ciekawa relacja z dziękczynienia za beatyfikację w naszej Archidiecezji. W „Gościu” o nowym filmie przedstawiający ludzki dramat i siłę wiary, czyli Fatima ciągle aktualna. Przedstawia prawdziwe podłoże sporu wokół kopalni Turów. Jest też o Różańcu dla młodych.
  10. Jutro zbiórka płodów dla Seminarium Duchownego w Przemyślu.
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ….  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla ich duszy…

„Jeśli miłujemy się wzajemnie, Bóg w nas mieszka

i miłość ku Niemu jest w nas doskonała .”.