1. Dziękujemy licznej grupie członków Żywego Różańca, pod duchową opieką ks. Adama, za wczorajszy udział w dorocznej pielgrzymce do MB Pocieszenia w Jodłówce, Dziękujemy za modlitwę w intencji całej parafii i za zmówioną Mszę św. Dziękujemy także delegacji Dzieci Maryi, za piękne reprezentowanie się w strojach maryjnych.
 2. We wtorek  Nowenna do św. Józefa,aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła. Zapraszamy Dzieci Maryi do adoracji Pana Jezusa i św. Józefa.
 3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 17.30 prosimy Różę 40 MB Uzdrowienia Chorych ( św. Moniki ).
 4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia a potem Msza św.
 5. W piątek początek nabożeństw różańcowych. Zachęcamy Was wszystkich do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Tyle lęków, obaw, przedwczesnych śmierci, ciągle panującej pandemii – może nasza moc i siła leży w Świętym Różańcu. Zapraszamy dzieci, dla których mamy różańcową niespodziankę. Jeśli jesteśmy poważnie przeszkodzeni, odmawiajmy Różaniec w rodzinie. Będzie to pierwszy piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8.30. Od jutra służymy w konfesjonale pół godz. przed Mszą św. Przypominamy, dzieci spowiadają się w poniedziałek, wtorek i środę a czwartek i piątek pozostawiamy dla dorosłych. W piątek kolejne spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej. Następnie pierwsza sobota – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
 6. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
 7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
 8. Spotkania formacyjne: poniedziałek – uczniowie kl. IV i rodzice; wtorek – klasy VI; środa – ministranci i lektorzy; czwartek – schola.
 9. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość”. Dzisiejszy numer Niedzieli o solidarnej obronie religii. Dlaczego jest atakowana, wyśmiewana; dlaczego ataki na kościoły, duchownych i osoby wierzące – dowiemy się z tego numeru. W „Gościu” o narodowych rekolekcjach u św. Józefa .Jest już nowy numer „Małego Gościa” dla dzieci z podstawką pod kubek.
 10. 4 października (poniedziałek) będzie zbiórka płodów dla Seminarium Duchownego w Przemyślu.
 11. Informujemy, że składka wrześniowa na prace wyniosła 15. 220 zł.
 12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Stanisława Szymańskiego; Krystynę Siuzdak i Jana Gumieniaka.  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla ich duszy…

„Słowo Twoje, Panie, jest prawdą,

uświęć nas w prawdzie.”.