1. Kończymy przeżywanie Tygodnia Wychowania, ale nie kończmy starań, troski i odpowiedzialności za dzieci i młodzież, którą Pan Bóg dał nam na wychowanie. Uwierzmy, że od nas, naszych zainteresowań, naszych działań a przede wszystkim naszego świadectwa bardzo dużo zależy. Dzieci i młodzież obserwuje i często tego się uczy.
  2. We wtorek  Nowenna do św. Józefa,aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła. Zapraszamy Dzieci Maryi do adoracji Pana Jezusa i św. Józefa.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 17.30 prosimy Różę 39 św. Moniki  (św. Bronisławy ).
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia a potem Msza św.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  7. Spotkania formacyjne: wtorek – Dzieci Maryi.
  8. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość”. Dzisiejszy numer Niedzieli o walce Ojca Pio z szatanem oraz o jego pomocy w walce z przeciwnościami. Jest też o tym, jakie mamy sposoby w walce ze złem. (dowiemy się też, ile jest w Polsce firm przepowiadających przyszłość i ile wróżek. Jak sobie radzić z Alzheimerem. W „Gościu” o aktualności objawień Matki Bożej w La Salette. Jest jeszcze do odebrania dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” z ciekawym gadżetem i „Promyczek Dobra”.
  9. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca 25 września do Sanktuarium MB Pocieszenia w Jodłówce. Wyjazd w sobotę o godz. 7.30. Gromadzimy się obok Groty MB. W dniach 25-26 wrzesień odbywa się także doroczna pielgrzymka małżeństw i rodzin na Jasną Górę. Zachęcamy rodziny do skorzystania z tej okazji odwiedzin MB Częstochowskiej i powierzenia się Jej u Jej stóp.
  10. Ogłoszenie Policji…(odczytać)
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Czesławę Zagaja.  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla jej duszy…

„Jeśli kto chce być pierwszym,

niech będzie ostatnim ze wszystkich”.