1. Przeżywamy dzień wielkiej wdzięczności Panu Bogu za dar beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego – patrona naszej szkoły. Dziękujemy dzieciom za przybliżenie nam postaci Prymasa i jego nauczania. Prośmy, aby wypraszał u Pana Boga mądrość dla tych, którzy są przyszłością naszej Ojczyzny, narodu i naszej parafii.
  2. We wtorek  Nowenna do św. Józefa, aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła. Zapraszamy Dzieci Maryi do adoracji Pana Jezusa i św. Józefa.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 17.30 prosimy Różę 38 św. Bronisławy (św. Doroty ).
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia a potem Msza św.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  7. Spotkania formacyjne: wtorek – dla kandydatów do bierzmowania i rodziców; środa – ministranci i lektorzy; czwartek – schola; piątek – spotkanie dla rodziców i dzieci przed I Komunią św. Piątek – Dzieci Maryi.
  8. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość”. Dzisiejszy numer Niedzieli z bezpłatnym dodatkiem na beatyfikację. W „Gościu” o beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej. Mamy kilkanaście egz. „Gościa Extra” poświęconego w całości Prymasowi Tysiąclecia. Jest jeszcze do odebrania dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” z ciekawym gadżetem i „Promyczek Dobra”.
  9. Zapisujemy jeszcze na  pielgrzymkę Róż Żywego Różańca 25 września do Sanktuarium MB Pocieszenia w Jodłówce. Za tydzień składka na prace w parafii. Prosimy o 30 zł.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Zbigniewa Sarzyńskiego, ostatnio zamieszkałego w Anglii; Zofię Kozyra i Annę Szczepańską.  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla ich duszy…

„Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie,

niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje. Bo kto chce zachować swoje życie,

straci je; a kto straci swe życie z powodu Mnie i Ewangelii,

ten je zachowa”.