1. Dziękujmy dzisiaj za tegoroczne plony. Z poświęceniem wieńców dożynkowych uczynimy to uroczyściej podczas Sumy o godz. 11.00. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We wtorek  Nowenna do św. Józefa, aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła. Zapraszamy Dzieci Maryi do adoracji Pana Jezusa i św. Józefa.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 17.30 prosimy Różę 37 św. Doroty (MB z Lourdes ). Będzie to święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej). Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i po południu o godz. 18.00. Poświęcenie ziarna pod nowy zasiew po każdej Mszy św.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia a potem Msza św.
  5. Dziękujemy za liczny udział dzieci na rozpoczęcie roku katechetycznego i szkolnego, a Wam za liczny udział podczas I piątku i nabożeństwa pierwszosobotniego. Nie wszystkie jednak dzieci rozpoczęły z Panem Bogiem; spowiedzią i Komunią św. Jest jeszcze ciągle okazja przed Mszą św. wieczorną.
  6. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  8. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość”. Dzisiejszy numer Niedzieli tłumaczy istotę samobójstwa. Warto przypomnieć sobie, co są Kongresy Eucharystyczne . W „Gościu” o prawdziwej sytuacji na granicy z Białorusią. Jest też o depresji, chorobie, z której na pewno można wyjść. Mamy kilkanaście egz. „Gościa Extra” poświęconego w całości Prymasowi Tysiąclecia. Jest jeszcze do odebrania dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” z ciekawym gadżetem i „Promyczek Dobra”.
  9. Organizujemy pielgrzymkę Róż Żywego Różańca 25 września do Sanktuarium MB Pocieszenia w Jodłówce. Zapisy w zakrystii do 20 września.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy …  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla ich duszy…

„Dobrze uczynił wszystko.

Nawet głuchym słuch przywraca i niemym mowę”.