1. Msze św. nadal tylko rano o godz. 7.00. Dzisiaj o godz. 10.00 adoracja Najświętszego  Sakramentu w ramach Nowenny przed dziękczynieniem za 25 lat Akcji Katolickiej w naszej Archidiecezji. Nam przypada dzień dzisiejszy.
  2. We wtorek z  Nowenną ku czci św. Józefa, aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła.
  3. W środę z Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 6.30 prosimy Różę 35 św. Genowefy (Przemienienia Pańskiego).
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia, okazja Komunii św. i błogosławieństwo Najświętszym sakramentem.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w dorocznej pielgrzymce do MB Pocieszenia w Leżajsku. Bóg zapłać za modlitwy w intencji parafii i zamówione Msze św.
  6. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  8. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość”. Dzisiejszy numer Niedzieli pyta: czy rozumiemy czym jest oddanie? Matki niech przeczytają o św. Monice. „Gość” pouczy nas, jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie. Jest też o bł. Karolinie Kózkównej.
  9. Ogłoszenie P. Dyrektora naszej Szkoły: 25.08. (środa) o godz. 16.30 spotkanie rodziców dzieci, które idą do klasy pierwszej.
  10. Podziękowanie z Ekwadoru…rodzinie Sarzyńskichi P. Marii Bartol…kapłanom
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Józefę Kozyra.  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla jej duszy…

„ Słowa Twoje Panie, są duchem i życiem.

Ty masz słowa życia wiecznego ”.