1. Msze św. nadal tylko rano o godz. 7.00
  2. We wtorek z  Nowenną ku czci św. Józefa, aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła.
  3. W środę z Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 6.30 prosimy Różę 34 Przemienienia Pańskiego ( św. Marty ).
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem Najświętszym sakramentem.
  5. Dzisiaj w Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i po południu o godz. 16. 00. Obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów po każdej Mszy św. nabożeństwo dziękczynne za chleb będzie 5 września na Sumie. O przygotowanie dożynkowych wieńców prosimy wiernych z Bud Zastawia i ul. Brzozowej i Konisgberu.
  6. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  8. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość”. Dzisiejszy numer Niedzieli przypomina nam co było 30 lat temu w Częstochowie, a co jest dzisiaj. Podejmuje próbę odp. na pytanie kogo drażnią koszulki z chrześcijańskim znakiem, różańce na ręce, ewangelizacyjne opaski . „Gość” pouczy nas, gdzie Maryja przebywała po wniebowstąpieniu Pana Jezusa i jak skończyło się Jej ziemskie życie, czy dotknęło Ją źródło śmierci? Ujawnia wstrząsające powstańcze karty z Powstania warszawskiego.
  9. Ogłoszenie P. Wojewody przez P. Burmistrza…
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Stanisława Boho, ostatnio zamieszkałego w Stanach Zjednoczonych.  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla jego duszy…

„ Wielbi dusza moja Pana,

i raduje się duch mój w Bogu, Zbawcy moim ”.