1. Dzisiaj  Msze św. : 7.00; 9.00; 11.00; i o 16.00
  2. Msze św. nadal tylko rano o godz. 7.00
  3. We wtorek z  Nowenną ku czci św. Józefa, aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła.
  4. W środę z Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 6.30 prosimy Różę 33 św. Marty (Św. Rodziny ).
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem Najświętszym sakramentem.
  6. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Planujemy pieszą pielgrzymkę do Leżajska, do MB Pocieszenia, chyba, że zmieni się sytuacja Covidowa, pielgrzymka będzie odwołana. Wyjście z Kościoła po błogosławieństwie o godz. 6.00. Msze św. będą o godz. 7.00; 9.00 i po południu o godz. 16. 00. Obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów po każdej Mszy św.
  7. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  8. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  9. Prasa katolicka: „Niedziela”. Przedstawia sierpniowe drogi Polaków.  Odpowiada na pytanie: kim są charyzmatycy? Pomaga też zrozumieć, dlaczego wstydzimy się rozmawiać o wierze w rodzinach? Marzenia się spełniają – mówi gigant polskiego sportu Czesław Lang.  „Gość” o św. Dominiku w 800 rocz. śmierci, który jest założycielem Zakonu Kaznodziejskiego. Dzisiejszy numer przygotowuje nas do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Poucza, jak robić piękne zdjęcia telefonem. Za tydzień 3 niedziela miesiąca – składka na prace w parafii.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Anetę Zagrobelną ostatnio zam. w Irlandii i Helenę Kiełbowicz.  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla ich duszy…

„ Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba.

Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki”.