1. Dziś rozpoczynamy sierpień – miesiąc trzeźwości. Na ołtarzu Serca Pana Jezusa wyłożona jest księga trzeźwości.
  2. Wtorkową nowenną ku czci św. Józefa chcemy wypraszać potrzebne łaski dla ojców, dla rodzin oraz naszej Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca o godz. 17.30 prosimy Różę 32 Św. Rodziny (Nawrócenia św. Pawła). To dzień wspomnienia św. Jana Marii Vianneya patrona kapłanów – modlimy się za wszystkich duszpasterzy.
  4. W pierwszy czwartek zapraszamy i zachęcamy do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od porannej Mszy Świętej. Zakończymy ją o godz. 15.00 lekturą Dzienniczka i Koronką do Miłosierdzia Bożego a potem Msza Święta. Chorych odwiedzimy od godz. 8.30.
  5. W piątek Uroczystość Przemienienia Pańskiego – dzień odpustu parafialnego. Msze święte o godz. 7.00, 11.00 i 17.00. Uroczysta Suma z udziałem kapłanów z dekanatu i gości. Mszy św. odpustowej przewodniczyć będzie nasz rodak ks. Zbigniew Czerniak, tegoroczny jubilat, który będzie dziękował Panu Bogu za 25 lat Kapłaństwa. Chcemy też w ten sposób uświadomić sobie, jak ważna jest nasza modlitwa o nowe i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Zapraszamy Was wszystkich, na czele z Radą parafialną, Akcją Katolicką, Różami różańcowymi, Zespołem Pieśni i Tańca – „Wolany”, Panie z Kola Gospodyń Wiejskich. Zespół i panie prosimy o zabranie obrazów, chorągwi na procesję Eucharystyczną.
  6. W pierwsza sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo doNiepokalanego Serca NMP
  7. Intencje mszalne wywieszone obok———-→.
  8. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. A byli to:… Na jutro i na sobotę na godz. 800 prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  9. Parafia Leżajsk Fara zaprasza w pierwszą sobotę na męski różaniec, a w dniach 21-22. 08. na pielgrzymkę: Kraków, Częstochowa, Licheń, Warszawa. Szczegóły na plakatach.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. „Niedziela” to lekcja historii, gdyż przypomina bohaterów Powstania Warszawskiego i jak opowiedzieć historię Polski. „Gość” przybliża wspaniałą postać proboszcza z Ars.
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zofię Sieńko i śp. Agnieszkę Miazgę. Polećmy ich duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

„«Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie».” J 6,35