1. Dzisiaj  Msze św. : 7.00; 9.00; 11.00; i o 16.00
 2. Msze św. nadal tylko rano o godz. 7.00
 3. We wtorek z  Nowenną ku czci św. Józefa, aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła.
 4. W środę z Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 6.30 prosimy Różę 30  MB Wniebowziętej ( Niepokalanego Serca NMP ).
 5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 13.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem Najświętszym sakramentem.
 6. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę odbędzie się błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Bardzo prosimy, aby prawidłowo parkować i pomyśleć o bliźnim, który też przyjeżdża, aby się wspólnie modlić.
 7. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
 8. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
 9. Prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela” o ludziach starszych jako cennych i potrzebnych. Ciekawie o tym jak Francja buduje Arkę. Warto tez dowiedzieć się, dlaczego Kościół sprzeciwia się rozwodom? Przeczytajmy także krótki art. „Wiarołomstwo”.  „Gość” w ramach wakacyjnego cyklu przybliża tamę we Włocławku – miejscu związanym z męczeńską śmiercią ks. Jerzego Popiełuszki. Jest też świadectwo Małgorzaty Królikowskiej, aktorki i mamy pięciorga dzieci, żony Pawła Królikowskiego.
 10. Informacja o pielgrzymce do Lichenia i Torunia….
 11. Przypominamy także, że 22 lipca ( tj. czwartek) będzie zbiórka elektrośmieci na placu św. Krzysztofa.
 12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Annę Potaczałę i Jana Iwanickiego.  Prośmy o  Miłosierdzie Boże ich duszy…

„ Jezusa ujrzał wielki tłum i zdjęła Go litość

nad nimi, byli bowiem jak owce nie mające pasterza”.