1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w miniony piątek o godz. 6.00 rano podjęli „Sztafetę różańcową”, tutaj w Kościele czy w domu.
 2. Dzisiaj  Msze św. : 7.00; 9.00; 11.00; i o 16.00
 3. Msze św. nadal tylko rano o godz. 7.00
 4. We wtorek z  Nowenną ku czci św. Józefa, aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła.
 5. W środę z Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 6.30 prosimy Różę 29  Niepokalanego Serca NMP ( Zwiastowania NM Pannie).
 6. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 13.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, Koronką do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem Najświętszym sakramentem.
 7. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
 8. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
 9. Prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, W zakrystii do odebrania „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek Dobra”. „Gość” o sposobie uporządkowania życia. Odpowiada na pytanie: czy anioły dają znaki? Przygotowuje też do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. „Niedziela” poucza, jak rozmawiać z młodym człowiekiem o Panu Bogu i świecie? Jest też wzruszająca historia 21-letniego Marcina, który z powodu wyniszczającej choroby porusza się na wózku inwalidzkim. Warto się dowiedzieć, ile statystyczna Polka rodzi dzieci?
 10. Informacja o Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę….
 11. Przypominamy także, że 22 lipca ( tj. czwartek) będzie zbiórka elektrośmieci na placu św. Krzysztofa.
 12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy….  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla duszy…

„Niech Ojciec naszego Pana Jezusa Chrystusa

przeniknie nasze serca swoim światłem,

abyśmy wiedzieli, czym jest nadzieja naszego powołania”.