INFORMACJA !!!

Transmisja dostępna za pośrednictwem Spółdzielni Telekomunikacyjnej „WIST” i jej usługi IPTV na kanale 300. Na początek bez przerw, w późniejszym czasie tylko w godzinach Mszy świętych.

Oferta WIST dla mieszkańców Woli Zarczyckiej

Oferta Spółdzielni Telekomunikacyjnej „WIST” dla mieszkańców Woli Zarczyckiej jest taka sama jak dla wszystkich Abonentów, z tym że dodatkowo każdy kto do końca br. (31-12-2019) podpisze umowę o świadczenie usług internetowych z ST WIST będzie zwolniony z opłaty instalacyjnej (Instalacja 0,00 zł) oraz dodatkowo będzie zwolniony z opłaty abonamentowej przez:

– pierwsze 20 miesięcy (20 miesięcy za darmo) – jeśli podpisze promocyjną umowę o świadczenie usług internetowych z ST WIST w miesiącu maju 2019r.- pierwsze 18 miesięcy (18 miesięcy za darmo)
– jeśli podpisze promocyjną umowę o świadczenie usług internetowych z ST WIST w miesiącu czerwcu 2019r.
– pierwsze 18 miesięcy (18 miesięcy za darmo) – jeśli podpisze promocyjną umowę o świadczenie usług internetowych z ST WIST w miesiącu czerwcu 2019r.
– jeśli podpisze promocyjną umowę o świadczenie usług internetowych z ST WIST w miesiącu lipcu 2019r.- pierwsze 14 miesięcy (14 miesięcy za darmo)
– jeśli podpisze promocyjną umowę o świadczenie usług internetowych z ST WIST w miesiącu sierpniu 2019r.- pierwsze 12 miesięcy (12 miesięcy za darmo)
– jeśli podpisze promocyjną umowę o świadczenie usług internetowych z ST WIST w miesiącu wrześniu 2019r.- pierwsze 6 miesięcy (6 miesięcy za darmo)
– pierwsze 6 miesięcy (6 miesięcy za darmo) jeśli podpisze promocyjną umowę o świadczenie usług internetowych z ST WIST w miesiącu październiku, listopadzie lub grudniu 2019r.