1. Dzisiaj porządek Mszy św. następujący : 7.00; 9.00; 11.00; 13.00 i zaraz po Gorzkich Żalach.
 2.  We wtorek Nowenna do św. Józefa, oblubieńca NMP, opiekuna i wychowawcy Jezusa Chrystusa oraz jako opiekuna Kościoła Świętego i naszych rodzin.
 3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 16.30 prosimy Różę 9 św. Marii Magdaleny (św. Stanisława Biskupa ).
 4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.20. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa dla dzieci oraz Msza św.
 5. W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz. 16.30, a dla młodzieży o godz. 19.00.
 6. W tym tygodniu spotkanie formacyjne: poniedziałek 7b; wtorek –  15.45 – kandydaci na ministrantów a o 17.00 7a; środa o 17.00 kandydaci na lektorów;   Schola w czwartek o godz. 15.00
 7. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
 8. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
 9. Na ołtarzach bocznych znajdują się paschaliki wielkanocne i miód. To okazja do uczynienia jałmużny postnej, której dochód przeznaczony jest dla biedniejszych od nas, szczególnie dzieci i osób samotnych i chorych. Cena świeczki wynosi 8zł a miodu 10zł. To prośba Caritasu Przemyskiego o ich rozprowadzenie.
 10. Prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i nowy numer dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Są jeszcze egz. „Miłujcie się” „Niedziela” o  sensie praktykowania postu. Podejmuje próbę wytłumaczenia procederu handlu dziećmi. Przypomina pielgrzymkę Jana Pawła II z 1991 roku, z racji jej 30 rocznicy.
 11. „Gość Niedzielny”  rozpoczyna wielkopostną drogę z duchowym przewodnikiem, którym jest ks. Franciszek Blachnicki. Jest też nowy numer naszego pisma, Kwartalnika „Dobra Wola”.
 12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Józefę Iwanicką i Bronisława Smycza.  Prośmy o Miłosierdzie Boże dla ich dusz…

…„Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże.

Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”…