1. Trwają nabożeństwa majowe. Jeszcze nie możemy w liczniejszej wspólnocie uczestniczyć, ale pamiętajmy – wychwalajmy Maryję w domowych Kościołach, rodzinnie przed Jej wizerunkami.  To Ona poprowadzi nas do Jezusa. „Tak wiele dróg musi przejść każdy z nas…” – znamy słowa tej piosenki. Znamy także słowa samego Jezusa, który mówi o sobie: Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem. Tylko wierząc w Chrystusa – Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego, możemy uwierzyć w Ojca, bo On jest drogą do Ojca.
  2. Środa- Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 16 św. Kingi (św. Piotra Apostoł). Ożywiajmy w sobie nabożeństwo do Matki Bożej. Niech ten wystawiony wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej przypomina nam i wszystkim wokoło, że Maryja jest zawsze z nami, a my zawsze  pod Jej opieką. Dziękujemy za piękne podziękowania skierowane podczas Nowenny do Matki Bożej. Zachęcamy innych o pisanie próśb, podziękowań. Już w najbliższą środę, Msza św. w intencji napisanych próśb i podziękowań.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. O 15.00 lektura dzienniczka św. Siostry Faustyny, recytowana Koronka do Bożego Miłosierdzia, śpiewana Litania do MB z czytanką o Prymasie Tysiąclecia. Potem Msza św.
  4. W sobotę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. To także święto patronalne członków Akcji Katolickiej.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  7.  Spotkania formacyjne: Spotkanie rodziców dzieci kl. III a we wtorek po Nabożeństwie; a III b w czwartek po Nabożeństwie.                                             
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedzieli” czy „Gościa Niedzielnego” oraz „Miłujcie się”. Niedziela o nieznanych notatkach S. Łucji. Co jeść, by się ochronić przed korona wirusem? Przygotowuje nas do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego. „Gość” o św. Stanisławie, patronie na trudne czasy. Ciekawie o I Komunii św. Rodziców prosimy o odebranie dla dzieci „Małego Gościa”. Przypominamy, że w nabożeństwie może uczestniczyć 35 osób.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Pelagię Furman i Sławomira Kanię. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie.

„Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem”.