1. Dzisiejsza niedziela Dobrego pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.  Są to jednocześnie kolejne Kwartalne Dni Modlitw. Bardzo prosimy trwajmy nadal przy wystawionych w oknach obrazach Matki Bożej i Gromnicy. Zapalanie jej i rodzinną modlitwę np. w godzinie Apelu Jasnogórskiego. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana Tajemnic różańcowych.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 15 św. Piotra Apostoła (Wspomożenia Wiernych). W związku z duszpasterską akcją „Pokaż światu Królową”, ożywmy w sobie nabożeństwo do Matki Bożej. Niech ten wystawiony wizerunek Matki Bożej częstochowskiej przypomina nam i wszystkim wokoło, że Maryja jest zawsze z nami, a my zawsze  pod Jej opieką. Przypominamy o pisanie próśb, podziękowań do Matki Bożej. A my wprowadzimy w środy Msze święte w intencji tych wszystkich próśb i podziękowań.
  3. W czwartek Adoracja najświętszego Sakramentu. O 15.00 lektura dzienniczka św. Siostry Faustyny, śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Potem Msza św.
  4. W piątek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Będzie to zarazem dzień imienin ks. Bpa Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otoczmy nasza modlitwą. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów  mięsnych.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok
  6. Składamy Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.                                                                                                                                                                                                                                                     
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś to tylko:  „Gość Niedzielny”. Odpowiada na pytanie, co sprawi, że będziemy zjednoczeni, i pomoże nam przezwyciężyć próbę. Przygotowuje nas do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego. Dzisiaj o matce Prymasa Tysiąclecia. Ciekawie też o fenomenie amerykańskiej Częstochowie.  Przypominamy, że w nabożeństwie może uczestniczyć 35 osób.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Marię Różycką i Leona Szczepańskiego. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie.

„Ja jestem Dobrym Pasterzem

i znam owce moje, a moje Mnie znają”.