1. Jesteśmy wprawdzie  izolowani trochę od siebie, ale bardzo blisko sercem. I myślimy, że to jest coś pięknego, co pokazuje, że Pan Bóg potrafi z takich trudnych doświadczeń, z cierpienia wielu ludzi, z naszego może takiego fizycznego osamotnienia wyprowadzić coś wyjątkowego, głębokiego i pięknego. Tym się trzeba cieszyć, i za to też Panu Bogu dziękować. Bardzo prosimy trwajmy nadal przy wystawionych w oknach obrazach Matki Bożej i Gromnicy. Zapalanie jej i rodzinną modlitwę np. w godzinie Apelu Jasnogórskiego. Dziś Gorzkie Żale o godz. 15.00 a potem Msza św.
  2. ŚrodaNowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 11 św. Cecylii (Pawła Apostoła ). Będzie to pierwsza środa miesiąca.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.30. O 17.30 lektura dzienniczka św. Siostry Faustyny, recytowana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Potem Msza św. W pierwszy czwartek pamiętamy o dziękczynieniu za dar Eucharystii, którą w tym czasie trudnym w sposób szczególny doceniamy, gdyż jej nam bardzo brakuje. Dziękujmy także za Sakrament Kapłaństwa.
  4. W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz. 17.30 a potem Msza Św. Kapłani nie udadzą się do chorych ze względu na bezpieczeństwo chorych, którzy są najbardziej narażeni na zarażenie. Zapraszamy kapłana do chorego w niebezpieczeństwie śmierć. Tylko w takich przypadkach. Pamiętajmy o Niepokalanym Sercu NMP w pierwszą sobotę miesiąca. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  7. Spotkania formacyjne są odwołane:                                                                                                                                                                                                                                                               
  8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny z ubiegłej niedzieli. Dzisiejszy nr „Niedzieli” pomaga przeżyć ten trudny czas: Bezpieczni w Kościele; Jak trwoga to do Boga; Kościoły, które miały być zamknięte, otwarto – to o sytuacji we Włoszech. Nie będzie Spowiedzi całodniowej. Prosimy o rozłożenie Spowiedzi na dłuży czas, czyli już po kilka osób. Przestrzegajmy zasad podanych przez Ministerstwo Zdrowia. Przeczytajmy także na stronie parafialnej rozporządzenie Ks. Arcybpa Adama Szala dotyczące naszego życia duchowego, praktyk religijnych, organizacji obrzędów i przeżycia nadchodzących świąt Wielkanocnych. Informacja znajduje się przy ogłoszeniach 4 niedzieli W. Postu. SPOWIEDŹ CODZIENNIE W GODZ. OD 9.00 DO 10.00 I PO POŁUDNIU OD 15.00 DO 16.00.
  9.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy: . Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie.

…„Ja jestem zmartwychwstanie i życie  ”- mówi dziś do nas Chrystus.