1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 15.00 a potem Msza św. Pamiętajmy, że dzisiejsza niedziela to powitanie obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności w 40 rocz. powstania Solidarności. Gościmy także relikwie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, dzisiaj Patrona Solidarności. Pragniemy dzisiejszy dzień i cały tydzień przeżywać pod hasłem: „ Z Matką Odkupiciela Mocni Nadzieją”.
 2. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.30. O 16.30 Różaniec a o 17.00 Msza św.
 3. Środa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 8  św. Stanisława Biskupa (św. Michała).
 4. W czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30.
 5. W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz. 16.30 a potem Msza Św.
 6. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
 7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
 8. Spotkania formacyjne: poniedziałek o 16.00 – kandydaci na ministrantów a o 17.00 klasy VIII  wtorek – ; środa – ministranci; czwartek – schola; piątek – Oaza;
 9. Pani dyr Przedszkola  informuje, że od 2– 24 marca trwają zapisy dzieci do Przedszkola na nowy rok szkolny 2020/2021. Zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi  na  dzień otwarty  jutro tj . poniedziałek od godz. 9-12.00 Więcej informacji na stronie internetowej Przedszkola.
 10. Program tygodniowy naszych spotkań z Matką Bożą. Dzisiaj Apel Jasnogórski, środa i piątek o   godz. 21.oo. Jutro o godz. 16.30 Różaniec prowadzi Rada Parafialna; we wtorek Zespół Pieśni i Tańca „Wolany”; w środę wyznaczona Róża; w sobotę Koło Gospodyń Wiejskich. Będzie to dzień pożegnania, dlatego prosimy Panie z Koła o ten Różaniec i wyprowadzenie obrazu po Mszy św. wieczornej. Wszystkich prosimy o włączanie się w ten codzienny Różaniec. Przez cały tydzień Kościół będzie otwarty, więc zachęcamy do osobistych spotkań z Matką Jezusa i nasza Matką. Za ławkami znajdują się pamiątkowe obrazki z historią tego obrazu i pamiątką ze spotkania z MB Robotników Solidarności.
 11.  Od jutra na przykościelny parking można przywozić elektrośmieci. W środę, 11 marca o godz. 9.oo zakończenie zbiórki i odbiór zebranego sprzętu. Pamiętajmy, to nie tylko robienie porządku w domu, ale przez tę akcję we współpracy ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” wspieramy misjonarzy i dzieła misyjne.
 12.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. Dzisiejszy nr „Niedzieli” prosi PB „od epidemii wybaw nas Panie”. „Gość” o Pasji Prymasa, oraz o sile matczynej modlitwy. Za tydzień składka na prace – 30 zł.
 13.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Krystynę Kiełbowicz, Zofię Siudakiewicz; Zofię Maziarz. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie.

…„ To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie. ”…