1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Trzeźwości. Na ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa wystawiona jest Księga Dobrowolnej Abstynencji. Bardzo prosimy o ofiarowanie abstynencji i ratowanie nałogowych alkoholików i zagrożonych tym strasznym współczesnym „trądem”.
  2. We wtorek o godz. 17.00 poświęcenie książeczek i wręczenie ich dzieciom kl. III. Zapraszamy więc rodziców i dzieci.
  3. Środa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 6  św. Zofii (św. Jadwigi). Będzie to środa Popielcowa rozpoczynająca Wielki Post. Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych (wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia), oraz post ilościowy (wszystkich, którzy ukończyli 18 rok życia, a nie rozpoczęli 60). Rodziców prosimy, aby też zatroszczyli się o swoje dzieci i wprowadzali ich w tego ducha pokuty i postu. Od środy do niedzieli Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.30. Potem bez lektura „Dzienniczka” św. S. Faustyny; recytowana Koronka do Bożego Miłosierdzia; Droga Krzyżowa dla dzieci, Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.To dzień dziękczynienia za dar Eucharystii i Kapłaństwa.
  5. W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz. 16.30 a potem Msza Św. O godz. 19.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej połączone z adoracją krzyża – dla młodzieży i prowadzone przez młodzież.
  6. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  8. Spotkania formacyjne: poniedziałek – kandydaci na ministrantów; czwartek – schola; piątek – Oaza; Informujemy, że składka wyniosła 15.880 zł. Bóg zapłać.
  9. Przypominamy o spotkaniu w Błażowej w dniach 3-5 kwietnia. Zapisy do 3 marca.                                                                                       
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. Dzisiejszy nr „Niedzieli” o zatrzymaniu alkoholowego potopu.   „Gość” o sensie wielkopostnych umartwień. Do 18 marca zapisujemy chętnych na wyjazd do Warszawy na uroczystość beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: …. Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

…„ Kto zachowuje naukę Chrystusa,

w tym naprawdę miłość Boża jest doskonała. ”…