1. Środa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 5 św. Jadwigi (św. Katarzyny).
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Potem lektura „Dzienniczka” św. S. Faustyny; śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia; Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.To dzień dziękczynienia za dar Eucharystii i Kapłaństwa.
  3. W sobotę święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Módlmy się w intencji Ojca św. i w intencjach które nam wyznacza.
  4. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  5. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  6. Spotkania formacyjne: poniedziałek – kl. 8 formacyjne przed bierzmowaniem; środa – ministranci; czwartek – schola; piątek – Oaza; sobota Dzieci Maryi.
  7. W Błażowej w dniach 3-5 kwietnia 2020 roku pod hasłem „Uklęknij i wstań” przeżywać będziemy Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Zapisy chętnych do udziału w tym wydarzeniu wiary w zakrystii do 3 marca.                                                                                                                                                                 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. Dzisiejszy nr „Niedzieli” o sporze między minimalistami i tymi, którzy lubią żyć na „bogato”. Jak w świecie przesiąkniętym konsumpcjonizmem nie zatracić istoty człowieczeństwa?, oraz o drogowskazach katolika. Poucza także jak rozmawiać o Panu Bogu z nastolatkami, czyli jak przekazać im wiarę.   „Gość” o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II.
  • Bardzo prosimy o wypożyczenie nam konstrukcji ołtarza na Boże Ciało. Nawiedzi naszą parafię obraz Matki Bożej Częstochowskiej zwanej MB Robotników Solidarności. Obecnie pielgrzymuje w naszej Archidiecezji w niektórych parafiach. U nas będzie tydzień: od 8 do 14  marca.  Dzisiaj po Sumie zapraszam dzierżawców na krótkie spotkanie.   
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: …. Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

…„ Słowa Twoje, Panie, są duchem i życiem.

Ty masz słowa życia wiecznego. ”…