1. Dzisiaj po Sumie zmiana Tajemnic różańcowych.
  2. Jutro wsp. św. Błażeja. Po Mszach św. błogosławieństwo jabłek jako leku na choroby gardła.
  3. Środa to Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 3 św. Teresy  (św. Rity). Błogosławieństwo chleba i soli po Mszach św.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Potem lektura „Dzienniczka” św. S. Faustyny; śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia; Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.To dzień dziękczynienia za dar Eucharystii i Kapłaństwa. Będzie to pierwszy czwartek miesiąca a potem pierwszy piątek. Spowiedź dzieci w poniedziałek, wtorek i środę a dorosłych w czwartek i piątek. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8.30. Po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne dla członków Akcji Katolickiej.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  7. Dziękujemy Radzie parafialnej za zorganizowanie Opłatka dla Seniorów. Seniorom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i tak liczne przybycie. Dziękujemy Kapeli „Wolany” za uświetnienie tego spotkania. I taka nowość. Chcemy ożywić nas Dom Katechetyczny poprzez zaproszenie naszych Seniorów na pobyt dzienny np. od 9.00 do 13.00. Zapisujemy w Zakrystii, chcąc się zorientować ile osób byłoby chętnych. Informujemy, że składka styczniowa wyniosła 17.590 zł. i 100 $. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy nowym mieszkańcom, którzy zaraz po zamieszkaniu na Woli włączyli się z życie parafii.
  8. Spotkania formacyjne: poniedziałek – 16.00 – kandydaci na ministrantów, 17.00 – klasy 6 formacyjne przed bierzmowaniem; wtorek – ministranci; czwartek – schola; piątek – oaza a Dzieci Maryi w sobotę o godz. 9.00.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny.  Dzisiejszy nr „Niedzieli” o gorącym temacie, mianowicie czy osoby lekceważące obowiązki religijne i głoszące poglądy sprzeczne z nauką Kościoła mogą przystąpić do Komunii Św.? Za tydzień będzie kolejny darmowy „Modlitewnik”. „Gość” przedstawia kandydatów w wyborach na Prezydenta Polski                                                                                                                                                                                                                                              
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:… Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

…„ Jezus Chrystus Światłością świata ”…