1. Dzisiejsze Święto kończy okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Już teraz bardzo dziękujemy wszystkim zespołom śpiewaczym za piękne kolędowanie w zeszłą niedzielę. Szkoda, że więcej z nas nie wysłuchało tego.
  2. Środa to Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 50
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Potem lektura „Dzienniczka” św. S. Faustyny; śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia; Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.To dzień dziękczynienia za dar Eucharystii i Kapłaństwa.
  4. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  5. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  6. Za tydzień przeżywać będziemy w naszej parafii „Dzień Seniora”. Pragniemy, aby to nie był dzień zaprosin naszych seniorów na Mszę św. a potem na wspólne spotkanie przy stole, łamanie się opłatkiem i wspólne kolędowanie, ale by był to dzień refleksji, szacunku, podziękowania, wielkiej wdzięczności im za wszystko. To przecież nasi rodzice, nasi dziadkowie, nasi nauczyciele i wychowawcy, osoby starsze. Zapraszamy Seniorów na Mszę św. o godz. 11.00 a potem na wspólne spotkanie do szkoły. Zaproszenia dotrą w najbliższym czasie. Dostarczą je radni parafialni.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny.  Dzisiejszy nr „Niedzieli”,  też z darmowym dodatkiem pt. „Modlitwy w każdym czasie”. Odp. także na pytanie: dlaczego chrzcimy dzieci a nie dorosłych? Jest też wiele o roli chrzestnych.  „Gość” poucza, jak wychować wierzące dziecko? Ważny art. pt. Dlaczego katolik nie może wierzyć we wróżby? Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy błogosławieństwa Bożego podczas ferii.  
  8. Parafia przystępuje do sprzedania 3 działek. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
  9. Podziękowanie po wizycie duszpasterskiej….                                                                                                                                                                                                                                                                                                         W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:……… Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

…„ Otwarło się niebo i zabrzmiał głos Ojca

To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie ”…