1. Dzisiaj po Sumie zmiana Tajemnic różańcowych. Zapraszamy dzisiaj na Wolańskie kolędowanie w naszym kościele, które odbędzie się  o godz. 14.00. Msza popołudniowa o godz. 15.00. Na koncercie kolęd i pastorałek zaprezentują się grupy śpiewacze z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę.Błogosławieństwo kredy i kadzidła po każdej Mszy św.
  3. Środa to Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę młodzieżową.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Potem lektura „Dzienniczka” św. S. Faustyny; śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia; Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.To dzień dziękczynienia za dar Eucharystii i Kapłaństwa.
  5. Wizyta duszpasterska ciąg dalszy:…………..
  6. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. Warto nabyć dzisiejszą „Niedzielę”, gdyż jest ze wspaniałym darmowym dodatkiem pt. „Modlitwy w każdym czasie”. Rozpoczyna comiesięczny dodatek specjalny poświęcony Prymasowi Tysiąclecia. Chodzi o nasze przygotowanie do beatyfikacji naszego niezłomnego Pasterza. „Gość” z przesłaniem nadal aktualnym, również dotyczącym Prymasa. Na jutro po Sumie zapraszam członków Rady Parafialnej.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:……… Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

…„ Słowo Wcielone wśród nas zamieszkało ”…