1. Przeżywamy Oktawę Bożego Narodzenia, radując się z obecności Pana Jezusa wśród nas. Trwajmy w łasce uświęcającej – to najpiękniejszy dowód naszej radości.
  2. We wtorek zakończenie roku pańskiego. Msza św. i nabożeństwo dziękczynne o godz. 15.00. Przypominamy, że za udział w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Środa to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Światowy Dzień Pokoju. Nowy Rok. W tym dniu też możemy zyskać odpust zupełny za publiczne odśpiewanie lub odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 11.00 i po południu o godz. 16.00. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Będzie to pierwszy czwartek miesiąca – dzień dziękczynienia za dar Eucharystii i Kapłaństwa.
  5. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.30. Zapraszamy także na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji pierwszej soboty miesiąca.

Spotkania formacyjne: w nadchodzącym tygodniu odwołujemy spotkania formacyjne. Szkolne Koło Misyjne bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary uzyskane ze sprzedaży kalendarzy misyjnych i ozdób świątecznych.

Zebrano kwotę 3550,10 zł oraz 5 Euro.

Zapraszamy na Wolańskie kolędowanie w naszym kościele, które odbędzie się 5.01.2020 tj. w niedzielę o godz. 14.00. Msza popołudniowa o godz. 15.00. Na koncercie kolęd i pastorałek zaprezentują się grupy śpiewacze z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy. Za tydzień będziemy gościć przedstawiciela naszego Seminarium, który podziękuje za całoroczną pomoc duchową i materialną. Wizyta duszpasterska ciąg dalszy:…………..

  • Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  • Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. Niedziela o zwiększonej objętości i atrakcyjnymi dodatkami: z płytą Golec uOrkiestra, śpiewnikiem i kalendarzem przynosi wiele interesujących artykułów . „Gość” z listem apostolskim Ojca św. o znaczeniu i wartości żłóbka. Nowością jeśli chodzi o prasę katolicką jest pierwszy numer naszego parafialno-społecznego Kwartalnika pt. „Dobra Wola”. Zachęcamy do zabrania i zachęcamy do współtworzenia naszego pisma.  
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: Zofię Gąska. Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

…„ Sercami waszymi niech rządzi Chrystusowy pokój,

słowo Chrystusa niech w was przebywa

 z całym swym bogactwem ”…