1. Wszystkich zapraszamydo wspólnego czuwania – na Roraty, czyli na Mszę Św. o Matce Bożej. Roraty o godz. 6.30. Od wtorku, tj. 17 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając Wielkie Antyfony. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji rodzin.
  2. W środę  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca o godz. 16.30 prosimy Różę 47 św. Faustyny ( Bł. Karoliny Kózki).
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy św. porannej do godz. 15.00. Potem lektura dzienniczka św. S. Faustyny, śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
  4.  
  5. Piątek to dzień Spowiedzi adwentowej. Spowiedź od godz. 10.00 do 12.00 i po południu od godz. 15.00 do 17.00. Roraty o godz. 9.00.
  • Spotkania formacyjne: w nadchodzącym tygodniu odwołujemy spotkania formacyjne ze względu na Spowiedź św. w dekanacie. Jedynie odbędą się spotkania Scholi w czwartek i Oazy w piątek.
  • Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  • Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny oraz „Cuda i Łaski Boże”. Niedziela o  wierze, która daje szczęście. Następnie ciekawy wywiad: Co z tym celibatem? Apeluje artykułem „Śmieci. Nie palę!. „Gość” o ciekawym precedensie – czy w akcie urodzenia dziecka jako rodzice mogą być zapisane dwie kobiety. W zakrystii do odebrania darmowy nr „Miłujcie się”. Na ołtarzu Serca Pana Jezusa i Matki Bożej wystawione są świece wigilijne jako „Dzieło Wigilijnej Pomocy Dzieciom i Młodzieży”. Nabywając świecę za 6 zł. fundujemy jeden obiad dla biednego dziecka, którego równocześnie przez ten gest zapraszamy do naszego stołu wigilijnego. Ofiarę za świece składajmy do koszyków stojących obok.
  • Szkolne Koło Misyjne prowadzi dzisiaj przedświąteczny kiermasz ozdób choinkowych i sianka na stół wigilijny. Uzyskane fundusze zostaną przekazane na Misje w Kongo.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: …. Polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

…„ Przybądź o Panie, aby nas wybawić ”…