1. Wszystkich zapraszamydo wspólnego czuwania – na Roraty, czyli na Mszę Św. o Matce Bożej. Roraty o godz. 6.30.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca o godz. 16.30 prosimy Różę 46 Bł. Karoliny Kózki (Królowej Wszystkich Świętych).
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentuod Mszy św. porannej do godz. 15.00. Potem lektura dzienniczka św. S. Faustyny, śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
  4. Dzieci i młodzież, która nie mogła się spotkać z Mikołajem zapraszamy po odbiór paczki którą Mikołaj dla was zostawił.
  5. Jutro poświęcenie i wręczenie łańcuszków i medalików dla dzieci klas III o godz. 17.oo. Dziękujemy wszystkim, którzy przystąpili do Sakramentu Pokuty i uczestniczyli w parafialnym odpuście św. Mikołaja. Bóg zapłać.
  6. Spotkania formacyjne: poniedziałek – kl 8;wtorek – kandydaci; środa – kl. VII i ministranci; czwartek – schola; piątek – Oaza i dzieci Maryi.
  7. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-
  8. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. Niedziela o kryzysie wiary. Czy ten kryzys dotarł już do Polski? Dlaczego Europa odrzuca chrześcijańskie korzenie? „Gość” o historii złota wywiezionego z Polski w pierwszych dniach września . Także o Europejskim Spotkaniu Młodych we Wrocławiu. Na ołtarzu Serca Pana Jezusa i Matki Bożej wystawione są świece wigilijne jako „Dzieło Wigilijnej Pomocy Dzieciom i Młodzieży”. Nabywając świecę za 6 zł. fundujemy jeden obiad dla biednego dziecka, którego równocześnie przez ten gest zapraszamy do naszego stołu wigilijnego. Ofiarę za świece składajmy do koszyków stojących obok.
  10. Szkolne Koło Misyjne w następną niedzielę (15 grudnia) przeprowadzi przedświąteczny kiermasz ozdób choinkowych i sianka pod choinkę. Uzyskane fundusze zostaną przekazane na Misje w Kongo. Za tydzień 3 niedziela -składka na prace. Prosimy o 30 zł.
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: Jana Zagaję. Polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..