1. Dzisiaj  Msze św. : 7.00; 9.00; 11.00; i o 16.00
  2. Od jutra Msze św. tylko rano o godz. 7.00
  3. We wtorek z  Nowenną ku czci św. Józefa, aby wyprosić łaski dla naszych ojców, rodzin i całego Kościoła. Będzie to wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – patronki naszej pielgrzymkowej grupy z Leżajska na Jasną Górę.
  4. W środę z Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 6.30 prosimy Różę 28 Zwiastowania NM Pannie ( MB Gromnicznej ).
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Zakończenie adoracji lekturą Dzienniczka św. Faustyny, śpiewaną Koronką do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem Najświętszym sakramentem. Będzie to liturgiczne wsp. św. Jana z Dukli, patrona naszej Archidiecezji.
  6. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  8. Prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela” – cd. o atakach na Ojca św. Benedykta XVI – kto i dlaczego to czynił?. Papież Benedykt XVI zbliża się do 70 rocz. kapłaństwa. Poucza, jak mamy odpowiadać na postulaty podziału Kościoła i państwa. „Gość” o Miejscu Piastowym, skąd odszedł do nieba bł. Bronisław Markiewicz.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy….  Prośmy o  Miłosierdzie Boże dla duszy…
  10. W dniach od 4 do 15 lipca 2021 r. będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji III Diecezjalną Sztafetę Różańcową, której patronuje i błogosławi abp Adam Szal. Wierni ze wszystkich parafii zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu.

Sztafeta rozpocznie się po Eucharystii sprawowanej na rozpoczęcie pielgrzymki a zakończy się wraz z czuwaniem duchowych pielgrzymów przed Tronem Pani Jasnogórskiej w nocy z 14 na 15 lipca. Sztafeta polegać będzie na tym, że w danym dniu o wyznaczonej godzinie osoby z danej parafii będą w swoich domach (lub innych wybranych miejscach) modlić się odmawiając cały różaniec. Nam przypadł dzień 9 lipca o godz. 6.00 rano. Zachęcamy do podjęcia tej modlitwy i towarzyszenia naszym pielgrzymom.

„Tylko w swojej ojczyźnie,

 wśród swoich krewnych i w swoim domu

może być prorok tak lekceważony”.