1. Dzisiaj porządek Mszy św. następujący : 7.00; 9.00; 11.00; 13.00 i zaraz po Gorzkich Żalach.
  2.  We wtorek Nowenna do św. Józefa, oblubieńca NMP, opiekuna i wychowawcy Jezusa Chrystusa oraz jako opiekuna Kościoła Świętego i naszych rodzin.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca świętego o godz. 16.30 prosimy Różę 9 św. Marii Magdaleny (św. Stanisława Biskupa ).
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.20. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa dla dzieci oraz Msza św.
  5. W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz. 16.30, a dla młodzieży o godz. 19.00.
  6. W tym tygodniu spotkanie formacyjne: poniedziałek 7b; wtorek –  15.45 – kandydaci na ministrantów a o 17.00 7a; środa o 17.00 kandydaci na lektorów;   Schola w czwartek o godz. 15.00
  7. Intencje mszalne wywieszone obok————————————-à
  8. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  9. Na ołtarzach bocznych znajdują się paschaliki wielkanocne i miód. To okazja do uczynienia jałmużny postnej, której dochód przeznaczony jest dla biedniejszych od nas, szczególnie dzieci i osób samotnych i chorych. Cena świeczki wynosi 8zł a miodu 10zł. To prośba Caritasu Przemyskiego o ich rozprowadzenie.
  10. Prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i nowy numer dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Są jeszcze egz. „Miłujcie się” „Niedziela” o  sensie praktykowania postu. Podejmuje próbę wytłumaczenia procederu handlu dziećmi. „Gość Niedzielny” rozpoczyna wielkopostną drogę z duchowym przewodnikiem, którym jest Ks. Franciszek Blachnicki. Rozpoczyna także nowy cykl z racji 30 rocznicy pielgrzymki z 1991 Ojca Św. Jana Pawła II.
  11. Jest też nowy numer naszego pisma Kwartalnik „Dobra Wola”.

12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Józefę Iwanicką i Bronisława Smycza. Prośmy o Miłosierdzie Boże dla ich dusz…

…„Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże.

Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”…