1. Trwają nabożeństwa majowe. To także ulubione nabożeństwo papieża Jana Pawła Ii. Dziękując za jego życie, powołanie i to wszystko co uczynił dla Kościoła i Polski, niech się wyrazi naszym liczniejszym uczestnictwem w tym nabożeństwie. Szczególnie jutro w 100 rocznicę jego urodzin. Zapraszamy Was jutro na godz. 17.30, aby przypomnieć sobie jego osobę, zawierzenie Matce Bożej, a przede wszystkim jego nauczanie i przesłanie jakie kierował do Polaków. Jutro, we wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. Na ich zakończenie udamy się do krzyźa z procesją błagalną o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
  2. Środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 17 św. Elżbiety, (św. Kingi ). Ciągle ożywiajmy w sobie nabożeństwo do Matki Bożej. Niech ten wystawiony wizerunek Matki Bożej częstochowskiej przypomina nam i wszystkim wokoło, że Maryja jest zawsze z nami, a my zawsze  pod Jej opieką. Dziękujemy za piękne podziękowania skierowane podczas Nowenny do Matki Bożej. Zachęcamy innych o pisanie próśb, podziękowań. Już w najbliższą środę, Msza św. w intencji napisanych próśb i podziękowań. Rocznica święceń ks. bpa Stanisława.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. O 15.00 recytowana Koronka do Bożego Miłosierdzia , śpiewana Litania do MB z czytanką o Prymasie Tysiąclecia. Potem Msza św. Rocznica ingresu ks. Arcybpa Adama Szala.
  4. W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. Najbliższa niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa, w naszej archidiecezji święcenia diakonatu.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok……………………………………………………………………………..
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  7. Spotkania: Spotkanie rodziców dzieci klas VIII we wtorek po nabożeństwie.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedzieli” czy „Gościa”. Niedziela o Papieżu bliskim ale czy znanym? Są też wspaniałe świadectwa, jak Ojciec św. Jan Paweł Ii wpłyną na ich życie. „Gość” narodziny Jana Pawła II nazywa cudem nad Skawą, gdyż niewiele brakowało, aby Jan Paweł II, by się nie narodził. Rodziców prosimy o odebranie dla dzieci „Małego Gościa” czy innych gazet. Informujemy, że w nabożeństwie może uczestniczyć już 55 osób.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Cecylię Olechowską. Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

„Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje”.