1. Kończąc Tydzień Miłosierdzia nie ustawajmy w czynieniu miłosierdzia a także naszych modlitwach odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj jest już IV narodowe czytanie Pisma Świętego rozpoczynające XII Tydzień Biblijny. Hasłem tegorocznego Tygodnia biblijnego są słowa „Misterium Słowa, które stało się Chlebem życia” Niech ten tydzień upłynie nam na czytaniu Pisma świętego, nad rozważaniem tego słowa, pamiętając o słowach św. Hieronima – „Kto nie zna Pisma św., nie zna mocy i mądrości Bożej, a przez to ten nie zna Chrystusa”. Bardzo prosimy trwajmy nadal przy wystawionych w oknach obrazach Matki Bożej i Gromnicy. Zapalanie jej i rodzinną modlitwę np. w godzinie Apelu Jasnogórskiego.
  2. ŚrodaNowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 14 Wspomożenia Wiernych ( MB Dobrej Rady ). Będzie to święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. O 15.00 lektura dzienniczka św. Siostry Faustyny, śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Potem Msza św.
  4. W piątek, 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będzie to zarazem Pierwszy piątek miesiąca. Chorych nadal jeszcze nie odwiedzimy z racji ich bezpieczeństwa. Zapraszamy kapłana tylko w niebezpieczeństwie śmierci. W sobotę rozpoczynamy obchód „Pięciu pierwszych sobót miesiąca”. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NM Panny.
  5. W sobotę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, przeniesiona z niedzieli 3 maja. Msze św. jak w każdą niedzielę: 7.00; 9.00; 11.00 i po południu o godz. 16.00. Za tydzień IV niedziela Wielkanocy, to niedziela Dobrego Pasterza.
  6. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i piątek prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  8. Spotkania formacyjne są odwołane:                                                                                                                                                                                                                                                          
  9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś to:  „Gość Niedzielny” i „Niedziela”  Niedziela poucza, dlaczego warto wrócić do lektury Pisma Świętego. „Gość” o Katarzynie ze Sieny, patronce Europy, świętej, która doradzała papieżom.. Za ławkami jest też nowy numer naszego Kwartalnika „Dobra Wola”. Przypominamy, że w nabożeństwie może uczestniczyć 35 osób.
  10.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy: …… Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie.

„Panie Jezu, daj nam zrozumieć Pisma”.