1. Przeżywając Niedzielę Bożego Miłosierdzia, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia ufajmy Panu Bogu, Ojcu Miłosierdzia i nie ustawajmy w naszych modlitwach. Ożywmy odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego. Starajmy się przychodzić wcześniej na Mszę św., aby tutaj uczestniczyć w odmawianiu tej Koronki. Gromadźmy się liczniej w czwartki o godz. 15.00 w godzinę Bożego Miłosierdzia. Odmawiajmy ją także w naszych domowych kościołach. Bardzo prosimy trwajmy nadal przy wystawionych w oknach obrazach Matki Bożej i Gromnicy. Zapalanie jej i rodzinną modlitwę np. w godzinie Apelu Jasnogórskiego.
  2. ŚrodaNowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 13 MB Dobrej Rady ( św. Jolanty ).
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. O 15.00 lektura dzienniczka św. Siostry Faustyny, śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Potem Msza św. Będzie to Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski
  4. W związku z zaistniałą potrzebą duszpasterską, Ks. Arcybp dokonał w naszym Dekanacie zmian miejsca pracy kapłanów, Ks. Tomasz Węgrzyński został Administratorem parafii w Nowej Sarzynie. Ks. Edward Grabarz dotychczasowy wikariusz w Nowej Sarzynie zastąpi ks. Tomasza. Ks. Tomaszowi dziękujemy za pracę w naszej parafii a ks. Edwardowi życzymy wiele darów Ducha Św. w pracy w naszej parafii.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. Na jutro i sobotę prosimy wiernych z kolejnych numerów.
  7. Spotkania formacyjne są odwołane:                                                                                                                                                                                            
  8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to:  Gość Niedzielny. Dzisiejszy nr „Niedzieli” z wyjątkowym modlitewnikiem na okres wielkanocny. „Gość” przygotowuje nas do Uroczystości Miłosierdzia Bożego. Za ławkami jest też nowy numer naszego Kwartalnika „Dobra Wola”. Przestrzegajmy zasad podanych przez Ministerstwo Zdrowia i przepisy Sanepidu –  u nas wg przepisów może od jutra uczestniczyć 35 osób.
  9.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy: …… Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie.

…„Jezu ufam Tobie!”