1. Bardzo dziękujemy za pobożne przeżywanie ostatniego tygodnia obecności obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności. Dziękujemy Panom z Łoin za przygotowanie ołtarza dla MB; delegacjom za przyniesienie obrazu, grupom za modlitwy; wszystkim za osobiste spotkania z Matką Bożą. Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za piękne pożegnanie Matki Bożej. Niech hasło, które nam towarzyszyło nawiedzeniu obrazu Matki Bożej: „Z Matką Odkupiciela Mocni Nadzieją” towarzyszy nam nadal, szczególnie w tym trudnym czasie panoszenia się koronawirusa. Dziś Gorzkie Żale o godz. 15.00 a potem Msza św.
  2. Środa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 9 św. Marii Magdaleny (św. Stanisława Biskupa). Przy tej okazji dziękujemy Paniom za powołanie 2 Róż różańcowych (św. Gertrudy i św. Ojca Pio). Intencja tych Róż jest jedna – ratujące dusze czyścowe). Razem mamy 52 Róż żywego różańca.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.30. O 16.30. Potem Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. Będzie to Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców. To dzień imienin ks. Arcbpa seniora Józefa Michalika oraz ojca św. Benedykta XVI. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  4. W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz. 16.30 a potem Msza Św.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  7. Spotkania formacyjne są odwołane: poniedziałek  wtorek – ; środa – ; czwartek – ; piątek – ;                                                                                        
  8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. „Cuda i Łaski Boże”. Dzisiejszy nr „Niedzieli” o tajemnicy Spowiedzi. Wyjaśnia także warunki dobrej Spowiedzi św. „Gość” z kolejną odsłoną cyklu wielkopostnego z Prymasem Wyszyńskim. Dzisiejszy numer z rachunkiem sumienia przed Spowiedzią wielkopostną.
  9.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy: …. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie.

…„ Panie, Ty jesteś prawdziwie Zbawicielem świata,

daj nam wody żywej, byśmy nie pragnęli ”…