1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 15.00 a potem Msza św. Pamiętajmy także, że dzisiejsza niedziela to Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Żołnierze wyklęci, żołnierze niezłomni, polskie powojenne podziemie niepodległościowe i antykomunistyczne – antykomunistyczny, niepodległościowy ruch partyzancki, stawiający opór sowietyzacji Polski i podporządkowaniu jej ZSRR, toczący walkę ze służbami bezpieczeństwa ZSRR i podporządkowanymi im służbami w Polsce.
  2. Środa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 7  św. Michała (św. Zofii). Będzie to pierwsza środa  miesiąca.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.30. Potem bez lektura „Dzienniczka” św. S. Faustyny; recytowana Koronka do Bożego Miłosierdzia; Droga Krzyżowa dla dzieci, Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. Będzie to pierwszy czwartek miesiąca, dzień szczególnego dziękczynienia za dar Eucharystii i Kapłaństwa.
  4. W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz. 16.30 a potem Msza Św. Będzie to pierwszy piątek miesiąca. Dzieci spowiadamy w poniedziałek, wtorek i środę a czwartek i piątek pozostawiamy dla dorosłych. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8.30. Zapraszamy na nabożeństwo w sobotę ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  7. Spotkania formacyjne: poniedziałek – kandydaci na ministrantów; wtorek – kl VII; środa – lektorzy; czwartek – schola; piątek – Oaza; sobota – dzieci Maryi. Informujemy, że składka na Fundację „Wzrastanie” im. Św. JP II wyniosła 3.150, 50 zł i 10 euro. Bóg zapłać. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  8. Za tydzień na Sumie rozpoczęcie nawiedzenia obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności z relikwiami bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Program szczegółowy obecności Matki Bożej całego tygodnia podamy w następną niedzielę.
  9. Przypominamy o spotkaniu w Błażowej w dniach 3-5 kwietnia. Zapisy do 3 marca.                                                                                                                 
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. Dzisiejszy nr „Niedzieli” o Maryjnych drogach Prymasa. „Gość” rozpoczyna cykl nauk rekolekcyjnych z kardynałem Wyszyńskim. Do 18 marca zapisujemy chętnych na wyjazd do Warszawy na uroczystość beatyfikacji Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: Bolesława Łoina, ojca kapłana. Polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

…„ Zmiłuj się Panie, bo jesteśmy grzeszni. ”…