1. We wtorek Światowy Dzień Chorego zapraszamy chorych mogących przybyć do świątyni, starszych na wspólne modlitwy z Sakramentem namaszczenia chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem na sposób Lourdes.
  2. Środa to Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca prosimy Różę 4 św. Katarzyny (św. (Teresy).
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Potem lektura „Dzienniczka” św. S. Faustyny; śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia; Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.To dzień dziękczynienia za dar Eucharystii i Kapłaństwa.
  4. W piątek święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Będzie to też rocznica śmierci Służebnicy Bożej Anny Jenke – wiernej świeckiej nauczycielki z Jarosławia. Będziemy się modlić o jej beatyfikację.
  5. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  6. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  7. Ponawiamy zaproszenie dla naszych Seniorów. Chcemy ożywić nas Dom Katechetyczny poprzez obecność naszych Seniorów na pobyt dzienny np. od 9.00 do 13.00. Zapisujemy w Zakrystii.
  8. Spotkania formacyjne: poniedziałek – kandydaci na ministrantów, wtorek – klasy 7 formacyjne przed bierzmowaniem; środa – ministranci; czwartek – schola; piątek – Oaza. Za tydzień składka na prace w parafii. Prosimy o 30 zł.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny oraz „Cuda i Łaski Boże”. Dzisiejszy nr „Niedzieli” o chorobie dziecka. Co robić w takiej trudnej sytuacji? Z okazji wsp. św. Walentego dzisiejszy nr z darmowym „Modlitewnikiem”. Jest też o wydarzeniach, które czekają Kościół w Polsce w 2020 r.  „Gość” poucza, skąd wzięła się praktyka Mszy św. gregoriańskich, i dlaczego powinno ich być trzydzieści? Ukazuje miasto Wuhan, w którym pojawił się koronawirus.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: Władysławę Kiełbowicz. Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

…„ Wy jesteście solą ziemi,

Wy jesteście światłem świat ”…