1. Rozpoczyna się Adwent a wraz z nim nowy rok duszpasterski pod hasłem „Wielka tajemnica wiary”, czyli o Eucharystii. Wszystkich zapraszamydo wspólnego czuwania – na Roraty, czyli na Mszę Św. o Matce Bożej. Roraty o godz. 6.30.
  2. W środę  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca o godz. 16.30 prosimy Różę 45 Królowej Wszystkich Świętych. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy św. porannej do godz. 15.00. Potem lektura dzienniczka św. S. Faustyny, śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. Będzie to dzień modlitw dziękczynnych za dar Eucharystii, dar kapłaństwa i prośby o nowe liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. Piątek to Uroczystość św. Mikołaja – doroczny odpust. Msze św. o godz. 8.00. Uroczysta Suma o godz. 11.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Ignacego Deca, który zakończy obchód 100 – lecia Konsekracji Kościoła, ale też będziemy dziękować za 50 lat Jego Kapłaństwa. Po południu Msza św. o godz. 17.00. Na czwartek na Mszę św. a potem na spotkanie ze św. Mikołajem zapraszamy wszystkie dzieci z grup parafialnych. Chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 8.30.
  5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Poświęcenie i wręczenie łańcuszków i medalików dla dzieci klas III w poniedziałek o godz. 17.oo
  6. Spotkania formacyjne: wtorek – kandydaci na ministrantów; środa ministranci;Schola – czwartek. Piątek Dzieci Maryi.  Od jutra Pan Organista rozpocznie roznoszenie opłatków. Początek na Kołaczni. Bardzo prosimy o życzliwe go przyjęcie i wynagrodzenie za całoroczną pracę.
  7. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-à
  8. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. Niedziela podpowiada na czym polega oczekiwanie i jakie są zyski z cierpliwości. Artykuł „Sposób na małżeński Adwent” to dekalog bardzo użyteczny w sytuacji, gdy czujemy, że nasze małżeństwo zszarzało, a pierwszą miłość wypiera przyzwyczajenie. „Gość” rozpoczyna adwentowy cykl pt. „Pan blisko jest”. Na ołtarzu MB wystawione są lampiony adwentowe. Podejdźmy i doceńmy pracę dzieci i nie tylko.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: … Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..