1. Dzisiaj po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.00 Różaniec wypominkowy a potem Msza św. W tygodniu Różaniec wypominkowy o godz. 16.30, dlatego w miesiącu listopadzie przerywamy odmawianie Różańca przez Róże. Składamy serdeczne Bóg zapłać za liczne przystąpienie do Sakramentu Pokuty i Komunii św. z racji Wszystkich świętych i Dnia Zadusznego. To najbardziej zmarłym pomaga.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Będzie to pierwsza środa miesiąca.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy św. porannej do godz. 16.30. Potem bez lektury dzienniczka św. S. Faustyny, recytowana Koronka do Bożego Miłosierdzia, Różaniec wypominkowy, Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. Będzie to pierwszy czwartek miesiąca.
  4. W piątek procesja żałobna na Wał na zakończenie zyskiwania odpustu zupełnego.
  5. Spotkania formacyjne: poniedziałek kl 7; wtorek – kandydaci na ministrantów; w środę – ministranci;Schola – czwartek po Mszy św.; piątek Oaza i Dzieci Maryi. Przypominamy o Rekolekcjach w Łukowej: „Dialog w małżeństwie i rodzinie”. Początek w piątek 8 listopada godz. 17.00. Zapisy wcześniej pod numerem podanym na plakacie. Przypominamy także o „Kursie wprowadzającym w lekturę Biblii”, który rozpoczyna się 16 listopada o godz. 9.00 w Domu Pielgrzyma OO. Ber. w Leżajsku.
  6. Intencje mszalne wywieszone obok———————————————-
  7. Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest to: Niedziela, Gość Niedzielny. Niedziela tłumaczy „czy chrześcijanin może być smutny?” Dlaczego młodzi podejmują próby samobójcze? Oraz jak możemy pomagać zmarłym. . „Gość” o świętych z misją specjalną, czyli po co nam święci patroni; oraz o cmentarzach, które wzbudzają zachwyt. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: Stanisławę Zagaja i Zofię Sieńko. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..